Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży hotelarsko – gastronomicznej jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę dla każdej firmy. Nasze doskonale wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe zapewnią optymalne warunki do pracy, a w komfortowo urządzonych apartamentach zaznają Państwo upragnionego wypoczynku. Dodatkowo, w ramach pakietu biznesowego oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalnie wyposażone centrum SPA & Wellness. Dzięki nam szkolenia i konferencje nad morzem to będzie obowiązek połączony z prawdziwą przyjemnością.

           

Nasza oferta biznesowa przygotowana jest z myślą o wszystkich tych firmach, które chcą profesjonalnie zorganizować wszelkiego typu spotkanie biznesowe.

         

Wyjątkowy układ architektoniczny wnętrz oraz jakość wykończenia to idealne miejsce do realizacji spotkań, konferencji i szkoleń dla kadry menedżerskiej, zarządzającej i np. kluczowych klientów.

            

  • Obsługujemy grupy liczące do ok. 50 osób.
  • Organizujemy spotkania od kilkugodzinnych do kilkudniowych.
  • Oferujemy kilka gotowych i sprawdzonych schematów ułożenia sali oraz fachowe doradztwo przy organizacji imprezy.

          

Jeśli szukają Państwo ciszy oraz spokoju niezbędnego do twórczego wysiłku i umysłowej koncentracji, a przy okazji również udanego wypoczynku – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

            

U nas pożyteczne łączy się z przyjemnym…© 2010 Konferencje Biznesowe.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone Konferencje Biznesowe